Właśnie odbyły się trzecie zajęcia warsztatowe w ramach drugiej już edycji wyjątkowego projektu „Bankowość od kuchni”, realizowanego we współpracy z Bankiem BNP Paribas.
Po sukcesie pierwszej odsłony, którą możecie wspomnieć tutaj: bankowość od kuchni 2025, poprzeczka została zawieszona wysoko, ale dzisiejsze zajęcia udowodniły, że praktyczna wiedza podana w przystępnej formie to jest to, czego studenci oczekują najbardziej.
Zajęcia cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem, a energia i zaangażowanie uczestników pokazują, że zaglądanie za kulisy świata finansów z ekspertami BNP Paribas to strzał w dziesiątkę, a kontynuacja tego projektu była dobrą decyzją. Pierwsza edycja pokazała potencjał, a druga tylko potwierdza: „Bankowość od kuchni” to u nas hit!
Przed nami kolejne spotkania – bądźcie z nami!