Wydział Ekonomii i Finansów

Zadania Rady Programowej

Zgodnie z regulacjami Wydziałowego Systemu Zapewnienia Jakości Kształcenia na Wydziale Ekonomii i Finansów Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznego im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu, do zadań Rady Programowej należy:

• Przegląd prowadzonych przez Wydział kierunków
  • Opiniowanie:
    • projektów programów studiów
    • projektów szczegółowych zasad organizacji kształcenia oraz ich zmian w oparciu o wymagania i zalecenia PKA
    • wniosków Kierunkowych Komisji ds. Oceny Efektów Uczenia się
    • wniosków z analizy zgodności zakładanych efektów uczenia się z potrzebami rynku pracy i opiniami interesariuszy zewnętrznych
    • opiniowanie zgłoszonych przez promotorów tematy prac dyplomowych z punktu widzenia ich zgodności z efektami uczenia się na kierunku studiów
  • Opracowywanie i przedstawianie corocznie Dziekanowi sprawozdania ze swoich działań, z wnioskami dotyczącymi doskonalenia i modyfikacji programów studiów, zasad organizacji studiów i osiągania efektów uczenia. Kopię sprawozdania Rada Programowa udostępnia Wydziałowemu Pełnomocnikowi ds. Jakości Kształcenia.