Rekrutacja na studia podyplomowe

Rozpoczęła się rekrutacja na studia podyplomowe na Uniwersytecie Technologiczno-Humanistycznym im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu.

Zapisy na poszczególne kierunki studiów możliwe są od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-15.00 pod numerem telefonu +48 361 70 30 lub adresem mailowym: studiapodyplomowe@uthrad.pl.

Zapraszamy do zapoznania się ze wstępną ofertą  studiów podyplomowych na rok akademicki 2021/22 na Wydziale Ekonomii i Finansów:

Więcej informacji można znaleźć na stronie: Wydział Ekonomii i Finansów – Studia podyplomowe (uniwersytetradom.pl)